Aktualności

Art Metal – Chojnice

Chojnice to miasto położone na Pomorzu Gdańskim. Widoczne na filmie latarnie stylowe A5A/01 idealnie wpisują się w średniowieczną i neogotycką architekturę miasta. Wysokie słupy K z oprawą 06 Andromeda, niczym korony królewskie oświetlają m.in. ratusz, mury miejskie czy bazylikę. Uzupełnieniem oświetlenia miasta są elementy małej architektury tj.: ławka i słupki S6. Zapraszamy do obejrzenia naszego… Czytaj dalej »

Hotel Parasol okiem Art Metal 

Hotel Parasol to obiekt usytuowany na terenie rekreacyjnym, z bezpośrednim dostępem do Zalewu Zegrzyńskiego. W kompleksie zastosowano nasze produkty – latarnie stylowe KM5/03 z odlewanymi ramionami i oprawami LIBRA, latarnie naścienne NA38 oraz zegar KXX/ZG1 i inne elementy naszej małej architektury. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i stanowią eleganckie wykończenie terenu obiektu…. Czytaj dalej »

Zamek Kliczków rozświetlony naszymi latarniami

Zapraszamy Państwa w podróż wzdłuż pięknej alei wysadzonej lipami na końcu której usytuowany jest neorenesansowy Zamek Kliczków. Całkowicie odrestaurowany, został oświetlony naszymi wiszącymi lampami (oprawa 01 VERA) oraz lampami naściennymi z pięknymi ramionami wykonanymi ze stali. Przestrzeń rozświetla także nasza latarnia stylowa, która doskonale komponuje się z nowoczesnymi udogodnieniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi… Czytaj dalej »

Szczytna

Przestrzeń miasta nabrała elegancji, a oświetlona przez nas fontanna na ulicy Wolności przyciąga mieszkańców oraz turystów. Spacerując po ulicach miasta dostrzec można także nasze oprawy naścienne NA10 oraz elementy małej architektury tj.: ławki (LA4), słupki (S6), zdrój wodny (Z04) oraz piękny zegar (KM/ZG2), którego wskazówki w ruch wprawia niezawodny, szwajcarski mechanizm, zasilany z baterii litowej,… Czytaj dalej »

Polanica – Zdrój – rozświetlone uzdrowisko

Polanica-Zdrój to miasto uzdrowiskowe, otoczone lasami, z rozległym Parkiem Zdrojowym i licznymi trasami spacerowymi. To wymarzone miejsce do wycieczek pieszych i rowerowych. Zostało oświetlone naszymi latarniami stylowymi z zastosowaniem opraw A2 Julia. Latarnie podkreśliły naturalne piękno miasta, a oprawy nadały przestrzeni elegancji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem opraw dostępnym w serwisie internetowym w… Czytaj dalej »

Mała architektura w dużym mieście …

Starogard Gdański jest jednym z najstarszych miast Pomorza. Nasze wysokie latarnie uliczne zdobią miejską starówkę z fragmentami murów obronnych, ratusz staromiejski oraz kompleks zabudowań dawnych młynów. Miasto wykorzystało także dostępny w naszej ofercie produktowej element małej architektury tj.: zdrój wodny, który idealne komponuje się w architekturze miasta. Nasza firma stara się na każdym produkcie lokować… Czytaj dalej »

Kościerzyna i piękne latarnie

Położona wśród pięknych jezior i świetnie skomunikowana z aglomeracją trójmiejską Kościerzyna jest doskonałym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku. Nasze latarnie stylizowane idealnie wpisały się w architekturę miasta. Oświetliliśmy neobarokowy kościół, neogotycki ratusz, budynek dawnego browaru oraz otaczające miasto alejki i skwery.

Latarnie stylizowane w Nowym Sączu

Nowy Sącz to miasto, które może pochwalić się wspaniałymi zabytkami, a my odpowiednim oświetleniem potrafimy podkreślić ich szlachetność. Produkty dostępne w naszej ofercie oświetlają gotycki kościół, malownicze mury zamku oraz Rynek miasta Nowy Sącz. Latarnie stylizowane z wytłoczonym herbem nadały mu indywidualnego blasku na mapie Polski.

Latarnie stylowe XIX wieczne – Duszniki-Zdrój

Za górami za lasami jest kraina oświetlona naszymi latarniami… Duszniki Zdrój to kolejne miejsce na mapie Polski, które wykorzystało nasz asortyment w celu ukazania piękna swojego miasta. Nasze latarnie oświetliły średniowieczny układ rynku oraz  barokowe i renesansowe zabudowania miejskie. Zastosowanie odpowiednich latarni, podkreśliło walory architektoniczne przestrzeni.  Miasto uzdrowiskowe w województwie dolnośląskim postawiło na latarnie stylowe… Czytaj dalej »

Prestiżowe oświetlenie Kłodzka

Dzięki wycieczce w towarzystwie naszej firmy poznasz najlepsze zakątki miasta Kłodzk, które oświetlone zostało naszymi produktami. Miasto to stanowi idealny przykład bogactwa naszego asortymentu i zastosowania rozwiązań oświetleniowych w tym pięknym i różnorodnym architektonicznie mieście. Najstarszą częścią Kłodzka jest zabytkowa Starówka, której początki sięgają X wieku. Na Starówce znajduje się wiele budowli zaliczanych do zabytków… Czytaj dalej »

Art Metal – Fiera Milano 2019 Rho (Milan) podsumowanie

Euroluce, czyli Międzynarodowa Wystawa Oświetleniowa to wydarzenie odbywające się w ramach Salone del Mobile w Milano od wielu lat. Nasza firma była uczestnikiem projektu już po raz ósmy. Projekt to niewątpliwie globalna benchmarkowa wystawa oświetlenia, w której stawia się na innowacje technologiczne i kulturę projektowania. Na naszym stoisku można było poznać nowości produktowe naszej firmy… Czytaj dalej »

Art Metal & Międzynarodowe Targi Oświetlenia Euroluce w Mediolanie

Już w przyszłym tygodniu od 9 do 14 kwietnia nasza firma bierze udział w Międzynarodowej Wystawie Oświetlenia Euroluce w Mediolanie. Stoisko Art Metal znajduje się w Hali nr 15, Stoisko L 31 M 46.    

Art Metal uczestnikiem seminarium architektury i budownictwa

W dniu 05.03.2019 nasza firma brała udział w Mazowieckim seminarium dla architektów, konstruktorów, projektantów, biur projektowych, inżynierów budownictwa oraz inwestorów instytucjonalnych. Z naszej strony poruszany był temat stylizowanego oświetlenia zewnętrznego i elementów małej architektury jako część planu rewitalizacji polskich miast, miasteczek oraz wsi. Dobór oświetlenia jako elementarny fragment krajobrazu i architektury zarówno zabytkowej jak i… Czytaj dalej »

Art Metal uczestnikiem saminarium budownictwa drogowego oraz infrastruktury drogowej

W dniach 12-14.02.2019 nasza firma brała udział w seminariach obejmujących województwa: Podlaskie, Lubelskie, Mazowieckie Gościliśmy w Białymstoku, Lublinie oraz Warszawie. Seminarium dla projektantów dróg i mostów, firm wykonawczych oraz jednostek samorządowych odpowiedzialnych za drogi.  

Definicja piękna…

Piękno i funkcjonalność stanowią wartości cenione na dosłownie całym świecie. To właśnie ich poszukują konsumenci w XXI wieku. Odpowiedzią na wspomniane potrzeby są wyroby marki Art Metal. Niemalże każdy kraj posiada flagowe produkty, które są swego rodzaju wizytówką danego państwa. Co ciekawe, w przypadku naszego kraju ciężko mówić wyłącznie o jednym wyrobie. Jak się bowiem… Czytaj dalej »

Seminarium z udziałem Art Metal

29.01.2019 – Kraków Architektura i Budownictwo Seminarium Małopolskie dla architektów, konstruktorów, projektantów, biur projektowych, inżynierów budownictwa oraz inwestorów instytucjonalnych 31.01.2019 – Katowice Budownictwo drogowe i infrastruktura drogowa Seminarium Śląskie dla projektantów dróg i mostów, firm wykonawczych oraz jednostek samorządowych odpowiedzialnych za drogi.  

Art Metal w Teatrze Kamienica w Warszawie

Polskie wzornictwo przemysłowe jest już znane na świecie i wielu sektorach (od projektowania eleganckich butów lub samochodów, po wyposażenie wnętrz). Potrafimy rzeźbić w drewnie i stali, cenią naszą ceramikę i wyroby szklane. Zdolności oswajania choćby najtrudniejszych stopów i materiałów, a także kunszt w „lepieniu” z nich rzeczy codziennych, pożytecznych czy niebanalnych kultywuje co raz więcej… Czytaj dalej »

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowy Roku życzy zespół Art Metal.

Certyfikowane szkolenie z zakresu oświetlenia zewnętrznego

Z wielką przyjemnością zapraszamy pracownie architektoniczne do udziału w spotkaniu o tematyce: “Modeluj światłem, zmieniaj oblicze obiektów, baw się w rzeźbiarza, plastyka, malarza. Stwórz stylowe, nowoczesne i nietuzinkowe oświetlenie, które pozwoli Ci wydobyć to, co w danym obiekcie jest dla Ciebie najważniejsze” Miejsce spotkania: Art Metal, ul. Przemysłowa 6, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego Jeżeli jesteś zainteresowany… Czytaj dalej »

Nowości – Latarnie współczesne

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w grupie latarni współczesnych. Stworzyliśmy latarnie przeznaczone do oświetlania ulic oraz dróg szybkiego ruchu. Cechy: wysokość od 5 [m] do 10 [m], źródło światła LED, nowoczesny kształt.

Latarnie ogrodowe i parkowe

Sezon letni zachęca do spędzania czasu poza domem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi latarniami ogrodowymi.      

Żyrandole

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów przedstawiamy nową grupę produktów – ŻYRANDOLE. Powstały z myślą o oświetlaniu dużych wnętrz takich jak kościoły, pałace, zamki, dwory czy sale bankietowe.  

Modyfikacja słupa W

Wystarczy kilka kroków aby ze stylizowanej latarni zrobić atrakcję do parku rozrywki, czy na plac zabaw.  

Kandelabry – oświetlenie wnętrz

Najnowsza pozycja w naszym asortymencie to ekskluzywne kandelabry, które z powodzeniem pełnią funkcję wyjątkowego oświetlenia wewnętrznego. Wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły aluminiowe odlewy połączone są z niezwykłymi świecami. Ich charakter sprawia, że doskonale nadają się do oświetlania wyjątkowych wnętrz rezydencji, kościołów i innych obiektów sakralnych, zamków, muzeów, nadając im niepowtarzalny klimat. Możliwość konfiguracji wielu… Czytaj dalej »

Oprawa uliczna 27 Synchro LED

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, jakim jest oświetlenie LED, marka Art Metal przedstawia swój najnowszy produkt. Zawsze kierujemy się zasadą, aby nasz produkt spełniał jednocześnie dwie funkcje. Po pierwsze, po zmroku doskonale oświetlać, stwarzając ciepłą, miłą atmosferę bezpieczeństwa. Po drugie, za dnia zdobić, tym samym podkreślić walory estetyczne otoczenia. Te dwa zadania w naszej oprawie są… Czytaj dalej »

Oprawy ze źródłem LED

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą klasycznych i współczesnych opraw ze źródłem światła LED.

Newsletter Aplikacje mobilne Google Play AppStore How to use it Lądowisko Lądowisko - Więcej informacji Lądowisko Lądowisko Lądowisko - Więcej informacji Lądowisko

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl