Aktualności

ECHO – słup latarnii

Najlepsza cena na rynku

Lampa wisząca NA_1xL67_1x36

Projektowanie i produkcja według indywidualnych potrzeb Klienta

Oprawa naścienna LP1 – Model 3D

Latarnie naścienne z naszej oferty doskonale sprawdzają się do oświetlania elewacji budynków, wejść czy tarasów takich obiektów jak: rezydencje, pałace, zamki, osiedla czy wiele innych miejsc użyteczności publicznej

Model: NS!_1xR214_1x01c

Oferujemy adaptację produktów na indywidualne zamównienie

Modele 3D

Modele 3D do pobrania: www.art-metal.pl

Wiaty i altany

Na nadchodzące lato przygotowaliśmy Państwu propozycje wygodnych i praktycznych rozwiązań: wiaty, parasole oraz altany. Więcej: https://www.art-metal.pl/product-cat/altany/

Modele 3D

Na życzenie architektów udostępniamy wizualzację produktów (wideo mp4/png) oraz modele 3D

Dyplomatyczne Otwarcie Roku 2020

W dniu 16 stycznia 2020 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyło się „Dyplomatyczne Otwarcie Roku 2020” – uroczyste i tradycyjne już spotkanie noworoczne przedstawicieli ambasad, instytucji rządowych i samorządowych oraz przedsiębiorców. Nasza firma była Partnerem wydarzenia. (źródła zdjęć – Piotr Sadowski, KIG)

Otwarcie sklepu internetowego

Zapraszamy do naszego sklepu online! Wysoka jakość produktów. Bezpieczna dostawa. Przyjemna i szybka obsługa. Więcej znajdą Państwo na serwisie internetowym: sklep.art-metal.pl

Baza plików DWG

Jeśli jesteś architektem lub projektantem i planujesz wykorzystać nasze produkty w swoich projektach, skontaktuj się z nami. Posiadamy pełną bazę rysunków latarni, elementów małej architektury i żyrandoli w plikach DWG do Państwa dyspozycji. Udostępniamy też modele 3D naszych opraw w postaci plików OBJ. Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu: marcelina@art-metal.pl

Emirates-Poland Business Forum Program

Podczas wyjazdu organizowanego przez Broker Eksportowy na targi Middle East Design & Hospitality Week w Dubaju w Izbie Gospodarczej Sharjah Chamber of Commerce & Industry odbyło się spotkanie, którego celem było promowanie wspólnych możliwości inwestycyjnych, a także przegląd perspektyw współpracy i umów dwustronnych w różnych sektorach gospodarki.    

Middle East Design and Hospitality Week 2019

Pierwsza edycja Middle East Design and Hospitality Week obejmująca siedem wydarzeń związanych z designem i branżą hotelarską organizowana w Dubaju już za nami. Następna edycja Middle East Design and Hospitality Week powróci w przyszłym roku w dniach 15–17 września 2020 r. Świat designu i branża hotelarska są teraz powiązane bardziej niż kiedykolwiek. Więcej szczegółów na Dubai World Trade… Read more »

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w czasie Targów Bielskich ENERGETAB 2019

W dniach od 17 do 19 września 2019 r. w Bielsku-Białej odbędą się 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy  Art Metal (nr L4 13).  

Polsko-Irackie Forum Gospodarcze 2019

13.09.2019 odbyło się Polsko-Irackie Forum Gospodarcze. Art Metal miał okazję reprezentować sektor Budownictwo i Infrastruktura. Polsko-Iracka Izba Współpracy Przemysłowo-Handlowej zaprosiła naszą firmę do udziału w drugim Polsko-Irackim Forum Gospodarczym organizowanym przez Izbę w dniu 13 września 2019 roku w Hilton Warsaw Hotel. Forum stanowiło doskonałą szansę do promocji wizerunku Polski jako atrakcyjnego celu dla inwestycji… Read more »

Gorzów Wielkopolski jako stolica pięknie oświetlonej architektury

Gorzów Wielkopolski stał się nie tylko miastem atrakcyjnym do spędzania wolnego czasu, ale prawdziwą stolicą kultury i pięknej architektury. Rewitalizacja miasta objęła przebudowę alejek, zabytkowych kamienic, a nasze oświetlenie i elementy małej architektury idealnie wkomponowały się w jego nowy wizerunek. Na moście Staromiejskim znajdują się niestandardowe latarnie z grupy K, oraz wysokie latarnie uliczne D6a/3/5…. Read more »

Art Metal z wizytą w Świebodzinie

Świebodzin położony jest na przecięciu szlaków z Poznania do Berlina i z Wrocławia do Szczecina. Miasto oświetlone jest naszymi latarniami stylowymi A1A oraz A5A z wykorzystaniem pięknych ramion  R01 oraz latarniami stylizowanymi  ST3/159. Wykorzystanie produktów z naszej oferty, daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfortu w komunikacji oraz podnosi walory estetyczne miasta. Zapraszamy do obejrzenia naszego… Read more »

Zielono Nam!

Zielona Góra jest miastem zabytkowym, z racji niewielkich zniszczeń wojennych pozostała tutaj cała przedwojenna zabudowa miejska. Szczególne walory estetyczne posiada Stare Miasto oraz przedwojenne wille. Znajduje się tu też wiele budynków o unikalnej architekturze, przy których zostały zainstalowane nasze latarne stylowe A1A/01G.  Kamienice w najstarszej części miasta oświetlone zostały oprawami naściennymi NA10. Dodatkowo nasze produkty dekorują… Read more »

Oświetlenie w mieście Żary

Żary to miejscowość o wysokich walorach turystycznych. Miasto może pochwalić się licznymi zabytkami kultury sakralnej i świeckiej. Rewitalizacji został poddany rynek, ratusz oraz park. Przestrzeń idealne dopełnia stylowe oświetlenie zewnętrzne dostępne w naszym katalogu produktów: latarnie stylizowana (ST3/03G) i ST3/110. Oprócz latarni, miasto zdobią maszty (M2) dostępne w naszej ofercie małej architektury oraz znaki (M3). Zapraszamy… Read more »

Hotel Krønasår – Niemcy

Hotel położony jest w pobliżu parku rozrywki Europa Park, w bezpośrednim sąsiedztwie parku wodnego “Rulantica die neue Wasserwelt des Europa-Park“. Obiekt oświetlony został latarniami stylowymi (A1B/01L) oraz A2B/01B (oprawa Vera). Oprócz latarni na terenie spotkać można nasze ławki (LA4), które idealnie pasują do architektury miejsca. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu: www.youtube.com/watch?v=49G1dVsrhHg oraz zapoznania się z… Read more »

FIRST LIGHT – Art Metal

Świat potrzebuje światła. Można śmiało powiedzieć, że nasza firma rozjaśnia mroczne miejsca układu słonecznego. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu: www.youtube.com/watch?v=aVqM5v2Ms3M

Hotel Bell Rock – Niemcy

Europa Park jest naszym stałym klientem od kilkunastu lat. Kolonialny hotel Bell Rock i jego okolice są jednym z wielu miejsc w parku rozrywki, w których zastosowano nasze produkty. Wśród nich są latarnie parkowe MC4, MC3, TR3, D8, tablice T4 (w różnych rozmiarach, dostosowanych do wymagań klienta), kosze K3 oraz zegar N/ZG1/2. Zachęcamy do obejrzenia… Read more »

Europa-Park – Niemcy

Europa-Park to największy park rozrywki w Niemczech, a drugi w Europie. To także jeden z naszych stałych odbiorców. Na terenie parku znajdują się latarnie stylowe A5A/01, A1B/01B, A2B/01B z oprawami 01 VERA, wysokie latarnie uliczne WK8/04, WK9/04 z oprawami 04 ARIES, latarnie ogrodowo – parkowe MC3, MC4 z oprawami G02 MARS, a także elementy małej… Read more »

Art Metal – Chojnice

Chojnice to miasto położone na Pomorzu Gdańskim. Widoczne na filmie latarnie stylowe A5A/01 idealnie wpisują się w średniowieczną i neogotycką architekturę miasta. Wysokie słupy K z oprawą 06 Andromeda, niczym korony królewskie oświetlają m.in. ratusz, mury miejskie czy bazylikę. Uzupełnieniem oświetlenia miasta są elementy małej architektury tj.: ławka i słupki S6. Zapraszamy do obejrzenia naszego… Read more »

Art Metal – Hotel Parasol

Hotel Parasol to obiekt usytuowany na terenie rekreacyjnym, z bezpośrednim dostępem do Zalewu Zegrzyńskiego. W kompleksie zastosowano nasze produkty – latarnie stylowe KM5/03 z odlewanymi ramionami i oprawami LIBRA, latarnie naścienne NA38 oraz zegar KXX/ZG1 i inne elementy naszej małej architektury. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i stanowią eleganckie wykończenie terenu obiektu…. Read more »

Art Metal – Zamek Kliczków

Zapraszamy Państwa w podróż wzdłuż pięknej alei wysadzonej lipami na końcu której usytuowany jest neorenesansowy Zamek Kliczków. Całkowicie odrestaurowany, został oświetlony naszymi wiszącymi lampami (oprawa 01 VERA) oraz lampami naściennymi z pięknymi ramionami wykonanymi ze stali. Przestrzeń rozświetla także nasza latarnia stylowa, która doskonale komponuje się z nowoczesnymi udogodnieniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi… Read more »

Art Metal – Szczytna

Przestrzeń miasta nabrała elegancji, a oświetlona przez nas fontanna na ulicy Wolności przyciąga mieszkańców oraz turystów. Spacerując po ulicach miasta dostrzec można także nasze oprawy naścienne NA10 oraz elementy małej architektury tj.: ławki (LA4), słupki (S6), zdrój wodny (Z04) oraz piękny zegar (KM/ZG2), którego wskazówki w ruch wprawia niezawodny, szwajcarski mechanizm, zasilany z baterii litowej,… Read more »

Polanica – Zdrój – rozświetlone uzdrowisko

Polanica-Zdrój to miasto uzdrowiskowe, otoczone lasami, z rozległym Parkiem Zdrojowym i licznymi trasami spacerowymi. To wymarzone miejsce do wycieczek pieszych i rowerowych. Zostało oświetlone naszymi latarniami stylowymi z zastosowaniem opraw A2 Julia. Latarnie podkreśliły naturalne piękno miasta, a oprawy nadały przestrzeni elegancji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem opraw dostępnym w serwisie internetowym w… Read more »

Mała architektura w dużym mieście …

Starogard Gdański jest jednym z najstarszych miast Pomorza. Nasze wysokie latarnie uliczne zdobią miejską starówkę z fragmentami murów obronnych, ratusz staromiejski oraz kompleks zabudowań dawnych młynów. Miasto wykorzystało także dostępny w naszej ofercie produktowej element małej architektury tj.: zdrój wodny, który idealne komponuje się w architekturze miasta. Nasza firma stara się na każdym produkcie lokować… Read more »

Kościerzyna i piękne latarnie

Położona wśród pięknych jezior i świetnie skomunikowana z aglomeracją trójmiejską Kościerzyna jest doskonałym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku. Nasze latarnie stylizowane idealnie wpisały się w architekturę miasta. Oświetliliśmy neobarokowy kościół, neogotycki ratusz, budynek dawnego browaru oraz otaczające miasto alejki i skwery. Wideo prezentacja miasta udekorowanego naszymi produktami: www.youtube.com/watch?v=SqXHOk2dfN4

Latarnie stylizowane w Nowym Sączu

Nowy Sącz to miasto, które może pochwalić się wspaniałymi zabytkami, a my odpowiednim oświetleniem potrafimy podkreślić ich szlachetność. Produkty dostępne w naszej ofercie oświetlają gotycki kościół, malownicze mury zamku oraz Rynek miasta Nowy Sącz. Latarnie stylizowane z wytłoczonym herbem nadały mu indywidualnego blasku na mapie Polski. Wideo-prezentacja Nowego Sącza: www.youtube.com/watch?v=nmkrYDQ3K3k

Latarnie stylowe XIX wieczne – Duszniki-Zdrój

Za górami za lasami jest kraina oświetlona naszymi latarniami… Duszniki Zdrój to kolejne miejsce na mapie Polski, które wykorzystało nasz asortyment w celu ukazania piękna swojego miasta. Nasze latarnie oświetliły średniowieczny układ rynku oraz  barokowe i renesansowe zabudowania miejskie. Zastosowanie odpowiednich latarni, podkreśliło walory architektoniczne przestrzeni.  Miasto uzdrowiskowe w województwie dolnośląskim postawiło na latarnie stylowe… Read more »

Prestiżowe oświetlenie Kłodzka

Dzięki wycieczce w towarzystwie naszej firmy poznasz najlepsze zakątki miasta Kłodzk, które oświetlone zostało naszymi produktami. Miasto to stanowi idealny przykład bogactwa naszego asortymentu i zastosowania rozwiązań oświetleniowych w tym pięknym i różnorodnym architektonicznie mieście. Najstarszą częścią Kłodzka jest zabytkowa Starówka, której początki sięgają X wieku. Na Starówce znajduje się wiele budowli zaliczanych do zabytków… Read more »

Art Metal – Fiera Milano 2019 Rho (Milan) podsumowanie

Euroluce, czyli Międzynarodowa Wystawa Oświetleniowa to wydarzenie odbywające się w ramach Salone del Mobile w Milano od wielu lat. Nasza firma była uczestnikiem projektu już po raz ósmy. Projekt to niewątpliwie globalna benchmarkowa wystawa oświetlenia, w której stawia się na innowacje technologiczne i kulturę projektowania. Na naszym stoisku można było poznać nowości produktowe naszej firmy… Read more »

Art Metal & Międzynarodowe Targi Oświetlenia Euroluce w Mediolanie

Już w przyszłym tygodniu od 9 do 14 kwietnia nasza firma bierze udział w Międzynarodowej Wystawie Oświetlenia Euroluce w Mediolanie. Stoisko Art Metal znajduje się w Hali nr 15, Stoisko L 31 M 46.    

Art Metal uczestnikiem seminarium architektury i budownictwa

W dniu 05.03.2019 nasza firma brała udział w Mazowieckim seminarium dla architektów, konstruktorów, projektantów, biur projektowych, inżynierów budownictwa oraz inwestorów instytucjonalnych. Z naszej strony poruszany był temat stylizowanego oświetlenia zewnętrznego i elementów małej architektury jako część planu rewitalizacji polskich miast, miasteczek oraz wsi. Dobór oświetlenia jako elementarny fragment krajobrazu i architektury zarówno zabytkowej jak i… Read more »

Art Metal uczestnikiem saminarium budownictwa drogowego oraz infrastruktury drogowej

W dniach 12-14.02.2019 nasza firma brała udział w seminariach obejmujących województwa: Podlaskie, Lubelskie, Mazowieckie Gościliśmy w Białymstoku, Lublinie oraz Warszawie. Seminarium dla projektantów dróg i mostów, firm wykonawczych oraz jednostek samorządowych odpowiedzialnych za drogi.

Definicja piękna…

Piękno i funkcjonalność stanowią wartości cenione na dosłownie całym świecie. To właśnie ich poszukują konsumenci w XXI wieku. Odpowiedzią na wspomniane potrzeby są wyroby marki Art Metal. Niemalże każdy kraj posiada flagowe produkty, które są swego rodzaju wizytówką danego państwa. Co ciekawe, w przypadku naszego kraju ciężko mówić wyłącznie o jednym wyrobie. Jak się bowiem… Read more »

Seminarium z udziałem Art Metal

29.01.2019 – Kraków Architektura i Budownictwo Seminarium Małopolskie dla architektów, konstruktorów, projektantów, biur projektowych, inżynierów budownictwa oraz inwestorów instytucjonalnych 31.01.2019 – Katowice Budownictwo drogowe i infrastruktura drogowa Seminarium Śląskie dla projektantów dróg i mostów, firm wykonawczych oraz jednostek samorządowych odpowiedzialnych za drogi.

Art Metal w Teatrze Kamienica w Warszawie

Polskie wzornictwo przemysłowe jest już znane na świecie i wielu sektorach (od projektowania eleganckich butów lub samochodów, po wyposażenie wnętrz). Potrafimy rzeźbić w drewnie i stali, cenią naszą ceramikę i wyroby szklane. Zdolności oswajania choćby najtrudniejszych stopów i materiałów, a także kunszt w „lepieniu” z nich rzeczy codziennych, pożytecznych czy niebanalnych kultywuje co raz więcej… Read more »

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowy Roku życzy zespół Art Metal.

Żyrandole

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów przedstawiamy nową grupę produktów – ŻYRANDOLE. Powstały z myślą o oświetlaniu dużych wnętrz takich jak kościoły, pałace, zamki, dwory czy sale bankietowe.  

Oprawy ze źródłem LED

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą klasycznych i współczesnych opraw ze źródłem światła LED.

Shop Newsletter Heliport Heliport - More information Heliport Heliport Heliport - More information Heliport