Aktualności

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowy Roku życzy zespół Art Metal.

Certyfikowane szkolenie z zakresu oświetlenia zewnętrznego

Z wielką przyjemnością zapraszamy pracownie architektoniczne do udziału w spotkaniu o tematyce: “Modeluj światłem, zmieniaj oblicze obiektów, baw się w rzeźbiarza, plastyka, malarza. Stwórz stylowe, nowoczesne i nietuzinkowe oświetlenie, które pozwoli Ci wydobyć to, co w danym obiekcie jest dla Ciebie najważniejsze” Miejsce spotkania: Art Metal, ul. Przemysłowa 6, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego Jeżeli jesteś zainteresowany… Czytaj dalej »

Parasol

stylowy słup aluminiowy KM (odlewana baza i kanela), wewnętrzna konstrukcja stalowa konstrukcja parasola – profil aluminiowy pokrycie – materiał markizowy, poliestrowy SUNVAS 31037

WDRWS1!

stylowy słup aluminiowy, modyfikacja słupa WDRWS1! na podstawie indywidualnego projektu klienta (odlewana baza i głowica), wewnętrzna konstrukcja stalowa oprawa K1 Orion nietypowa kolorystyka – słup RAL5023 i ART METAL 06

Nowości – Latarnie współczesne

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w grupie latarni współczesnych. Stworzyliśmy latarnie przeznaczone do oświetlania ulic oraz dróg szybkiego ruchu. Cechy: wysokość od 5 [m] do 10 [m], źródło światła LED, nowoczesny kształt.

Altany i pawilony ogrodowe

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą obejmującą altany ogrodowe. Są to ekskluzywne produkty, realizowane pod indywidualne projekty naszych Klientów w oparciu o bogatą ofertę naszych słupów i elementów dekoracyjnych. Nasze altany pomogą wykreować niezwykłą przestrzeń relaksu, w której można wypocząć w pięknym otoczeniu ogrodu.  

Żyrandole

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów przedstawiamy nową grupę produktów – ŻYRANDOLE. Powstały z myślą o oświetlaniu dużych wnętrz takich jak kościoły, pałace, zamki, dwory czy sale bankietowe.  

Latarnie ogrodowe i parkowe

Sezon letni zachęca do spędzania czasu poza domem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi latarniami ogrodowymi.      

Modyfikacja słupa W

Wystarczy kilka kroków aby ze stylizowanej latarni zrobić atrakcję do parku rozrywki, czy na plac zabaw.  

Kandelabry – oświetlenie wnętrz

Najnowsza pozycja w naszym asortymencie to ekskluzywne kandelabry, które z powodzeniem pełnią funkcję wyjątkowego oświetlenia wewnętrznego. Wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły aluminiowe odlewy połączone są z niezwykłymi świecami. Ich charakter sprawia, że doskonale nadają się do oświetlania wyjątkowych wnętrz rezydencji, kościołów i innych obiektów sakralnych, zamków, muzeów, nadając im niepowtarzalny klimat. Możliwość konfiguracji wielu… Czytaj dalej »

Oprawa uliczna 27 Synchro LED

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, jakim jest oświetlenie LED, marka Art Metal przedstawia swój najnowszy produkt. Zawsze kierujemy się zasadą, aby nasz produkt spełniał jednocześnie dwie funkcje. Po pierwsze, po zmroku doskonale oświetlać, stwarzając ciepłą, miłą atmosferę bezpieczeństwa. Po drugie, za dnia zdobić, tym samym podkreślić walory estetyczne otoczenia. Te dwa zadania w naszej oprawie są… Czytaj dalej »

Oprawy ze źródłem LED

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą klasycznych i współczesnych opraw ze źródłem światła LED.

Newsletter Aplikacje mobilne Google Play AppStore How to use it Lądowisko Lądowisko - Więcej informacji Lądowisko

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl