Aktualności

Wybierz kategorię

Definicja piękna…

Piękno i funkcjonalność stanowią wartości cenione na dosłownie całym świecie. To właśnie ich poszukują konsumenci w XXI wieku. Odpowiedzią na wspomniane potrzeby są wyroby marki Art Metal.
Niemalże każdy kraj posiada flagowe produkty, które są swego rodzaju wizytówką danego państwa. Co ciekawe, w przypadku naszego kraju ciężko mówić wyłącznie o jednym wyrobie. Jak się bowiem okazuje spore sukcesy na arenie międzynarodowej odnosi nie jedna, ale wiele polskich marek z różnych branż. Jakie zatem artykuły stanowią narodowy powód do dumy? Wbrew pozorom świat ceni nie tylko nasze wyroby spożywcze (w tym głównie owoce, sery i mięsa) ale również okna PCV, drzwi (zarówno drewniane, jak i wykonane z plastiku), pociągi, meble, obuwie oraz ceramikę. Wpływ na taki stan rzeczy wywiera głównie fakt, iż polscy producenci doskonale rozumieją potrzebę godzenia piękna z funkcjonalnością.

W jednym ze swoich dzieł Fiodor Dostojewski napisał, że „piękno zbawi świat”. Przytoczonego cytatu nie należy oczywiście rozumieć dosłownie. Zdaniem Dostojewskiego „piękno” wyraża się bowiem między innymi w sztuce, która jeszcze do niedawna kojarzona była głównie z muzyką, malarstwem czy też rzeźbą. Do niedawna, gdyż obecnie zdecydowana większość osób pragnie otaczać się pięknem na co dzień. Dążymy do tego, aby zarówno we wnętrzu naszych domów, jak i w przestrzeni publicznej znajdowały się przedmioty, które cechuje wysoki poziom funkcjonalności idący w parze z niebanalną formą. Nic zatem dziwnego, że polscy producenci – w celu spełnienia opisanej potrzeby – sięgają nie tylko po najnowsze zdobycze techniki, ale również owoce natury. Marką, która do perfekcji opanowała trudną sztukę łączenia piękna z użytecznością jest Art Metal (www.art-metal.pl).

Art Metal z Łapina Kartuskiego to firma inna, niż wszystkie. Wystarczy raz doświadczyć panującej tu atmosfery by na własnej skórze przekonać się, iż każdy, wychodzący spod jej skrzydeł produkt jest dziełem wysokiej klasy specjalistów. Specjalistów, będących jednocześnie pasjonatami swojego zawodu. Ludzi zakochanych w Kaszubach i ceniących sobie wartości takie jak tradycja, piękno czy też natura. To właśnie tu powstają produkty, które cieszą się uznaniem na dosłownie całym świecie. Mowa o wyrobach takich jak:

Wysokie latarnie uliczne
Stylowe latarnie XIX wieczne
Latarnie stylizowane
Latarnie współczesne
Latarnie ogrodowe
Oprawy naścienne
Żyrandole
Altany
Świeczniki
Mała architektura
Zegary uliczne

Produkty sygnowane logiem marki Art Metal od 30 lat obecne są w przestrzeń prywatnej, miejskiej oraz publicznej. To właśnie one rozświetlają ulice na całym świecie i cieszą swoją formą oczy mieszkańców Polski, Europy, Azji oraz Afryki.


Shop Newsletter Heliport Heliport - More information Heliport Heliport Heliport - More information Heliport

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl